8 вересня 2019 виявився одним з найтепліших днів вересня – максимальна температура сягнула +30, а середньодобова температура склала + 21,8. У таких комфортних умовах пройшов 6 етап Moto Gymkhana Kiev Cup 2019, участь у якому взяло 36 учасників з різних міст України.
Поїздка до голландців пішла на користь Максу Гріценку, і він нарешті спромігся намалювати щось оригінальне. Хоча розбір схеми почнемо, як завжди, з помилок. Макс банально забув намалювати конус на схемі, і замість нього була стопка покришок. Потім, на шляху до фінішу червоний конус раптово означав поворот ліворуч.
Також Макс не відмовився від своїх улюблених ліній, хоча цього разу вони були розташовані досить хитро, так що більшість їх проїжджало навіть не два рази, а три! Відмовитися від симетричних кіл було просто неможливо, але конусів трохи не вистачило і кола перетворилися в два овали.
Тепер про плюси. Нарешті він згадав, що жовті конуси потрібні не тільки для ліній. Ворота біля старту була досить цікавими, навіть Діма Лисенко збив там конус. Другі ворота вводили в оману перед гальмуванням, після виходу з правої дуги. Більшість гальмували перед воротами, хоча гальмувати треба було вже перед червоним конусом. Простенька зв`язка з двох червоних і синього конуса після двох овалів була найскладнішою ділянкою траси. Саме тут впало декілька учасників і ще декілька не могли потрапити на потрібний шлях з першого разу.
Схема виявилась досить складною для запам`ятовування і досить довгою. У першій спробі відразу п’ятеро показали час більше 2 хвилин. Переможний час Дмитра Лисенка – 1:15:54, теж виявився найбільшим за всі етапи.
Два таємні джимханісти нарешті взяли участь у змаганнях: Геннадій відразу показав час на рівні D1,
у той час як Валентин хвилювався і ледь їхав на своєму Сузукі.
Ще декілька облич були добрі знайомі, але брали участь вперше в цьому році. По-перше, пілот А-класу – Макс Ковальов. Перед стартом він умудрився боляче впасти на ногу, тому результат показав такий собі.
Богдан Виговський порадував нас віллі-стопі, але час показав теж поганенький. А от Маша Пазич показала прекрасний час. Вона стала кращою серед дівчат і показала 4(!!) час у загальному заліку! Годі й казати, що поки що це найкращий виступ серед дівчат за всю історію київської, а можливо, і української джимхани.
На трьох черкащани отримали 90 очок, коли як трійка житомирян тільки 70 очок. Однозначна перемога Черкас!
Цалко Василій з Житомира приїхав на свіжекупленому sv650 і швиденько впав на ньому вже в першому заїзді.
Стахов Дмитро очікував легку перемогу над Черкасами, бо його головний суперник – дон Дімон Покемон – був відсутній. Але не так сталося, як гадалося. Чарівна Маша Пазич показала кращий на 1 секунду час від Дмитра. Отакої!
Юра Драпік так наполіг на танці, що забув, як треба їздити на мотоциклі. З останніх 4 етапів він узяв участь тільки у двох і показав час на рівні класу D1 – 118% і 119%! Будьте обережними з цими танцями, очима не встигнете кліпнути, як забудете, як керувати мотоциклом!
Дуже стильний мотокостюм був у чарівної Христі Сенчук. Хоч вона показала і поганенький час, але нагадала усім, настільки гарно дівчата можуть виглядати на мотоциклі.
Не гірше вбрання було і у гості з Черкас – Віти Боні. Разом з мотоциклом вона виглядали дуже стильно! Віта показала непоганий час, але отримала забагато штрафів.
Перед останнім етапом сформувався цілий клуб тих, хто хоче заїхати в 105%. В основному це майже всі члени класу С1:
Саша Борисов – явно хотів це зробити ще з першого етапу. На фоні його успіхів в наприкінці минулого сезону, здавалося, що це справа часу. Але якось не склалося. 3 рази він був в 110%, найкращий результат – 105,4 на 4 етапі.
Шанси на потрапляння в 105%: високі
Уіталік – на другому етапі показав 107% на Пантері, але потім пересів на Драгстар 400 і про 105% залишилось тільки мріяти…
Шанси на потрапляння в 105%: немає
Чингис – мріє про 105%, бо це його перепустка в клас А. Він вже два рази був в 105%, тому третє попадання переведе його в клас А.
Шанси на потрапляння в 105%: дуже високі
Наталка – поставила це собі за мету, ще до того, як перейшла в клас С1. Перехід в клас С1 стався на 6 етапі з результатом 109,8. Тобто, Наталці треба знімати ще 5% часу від свого кращого результату, щоб потрапити в омріяні 105%. Якщо вона це зробить – то це буде справжнісінька сенсація!
Шанси на потрапляння в 105%: примарні
Дмитро Стахов – колекціонує різнокольорові наклейки на своєму мотоциклі. Примудрився цього року побувати в класах N, D2, C2 i C1. Найкращий результат – 106,4 на 4 етапі.
Шанси на потрапляння в 105%: середні
Не слід забувати, що Уітя і Діма тільки нарощують швидкість кожного етапу. Знаєте, скільки людей потрапили в 105% на останніх двох етапах, крім цих двох? Нуль!
Він продовжує це робити. Він єдиний, хто покращує свій процент шостий етап підряд! Дмитро не хапає зірок з неба, але вперто тренується і стає краще кожного місяця. Ось його проценти за 6 етапів:
166,2 | 130,3 | 129 | 122,4 | 119,9 | 117,3 |
Що ж, чекаємо на потрапляння в 115% на 7 етапі!
Досить несподівано третім з кінця став Коля Захаренко. Він чи не найбільше тренується на онлайн схемах, але на змаганнях не може показати майже нічого. Напевно, треба щось змінювати в системі тренувань! Другим з кінця став Валентин Кузенков, який вперше приймав участь ву змаганнях з джимхани.
Почесне останнє місце посів Дмитрієв Михайло. Він примудрився заплутатися в обох спробах, тому такий поганий час.
Сергій Ільічьов виступає ву своїй власній лізі. Всі іншим залишається тільки боротися за друге місце.
Тим не менш, Сергій Василенко, який здобув на 1 етапі 2 очки, все ще утримує другу сходинку в заліку чоперів! Щоб потрапити на 3 сходинку в чемпіонаті, достатньо показати всього-лише 27й час!
Євгеній Брюков був відсутній, тому перший результат з легкістю показала Наталка Бєлякова. Другим став Дмитро Лісовик, який потроху вривається в еліту київської джимхани. Третім став Сергій Ільічьов, який їде все швидше і швидше кожного етапу.
Менше секунди від Сергія був Артем Козлов. Артем проводить тільки друге змагання, але вже видно, що в нього чудовий потенціал в джимхані!
Перед останнім етапом Наталка є безперечним лідером в заліку Новачків, коли як за друге і третє місце буде запекла боротьба. Лісовик йде другим, але Євгеній Брюков демонструє явно більшу швидкість, ніж Дмитро. В останнього є запас в 13 очок. Втрутитися в боротьбу може і Сергій Ільічьов, якщо його суперники не приїдуть чи припустяться помилок.
Дівчата тихесенько стають дедалі кращими. Якщо перехід Марійки Пазич у клас С2 минулого року здавався сенсацією, то на цьому етапі вже двоє дівчат перейшли в С1 і склали компанію Марині Поліщук. Феноменальний результат показала Маша Пазич – 1:21:51 (107,9%) – загальне 4 місце!
Не менш феноменальний результат показала і Наталочка Бєлякова – 1:22:99 (109,8%). Причому вона примудрилась провалити свій перший заїзд, але не розгубилася і “вистрілила” в другому.
Лідерка дівочого заліку – Маріняшка, теж показала чудовий час – 1:25:34 (112,9%). Хороша новина для Марини: вона продовжує покращувати свій процент 4й етап підряд! Ще одна хороша новина: вона випереджає на 70 очок Наталку Бєлякову, тому з імовірністю 99% перше місце в заліку дівчат від неї вже нікуди не дінеться! Третьою в заліку дівчат одразу стала Маша Пазич. А от в неї є непоганий шанс обігнати Наталку і посісти друге місце за підсумками чемпіонату.
Рівень чемпіонату росте. Взяти, наприклад, Філа Проценка. Минулого року він брав перше місце, тепер же на Пантері 200сс він займає всього лише 8 місце! Юра Драпік з Богданом Виговським зовсім загубилися в середині таблиці. А Марина Поліщук обганяє пілота класу “А” Макса Ковальова! Потрапити навіть в Топ-10 зараз дуже важко, настільки велика конкуренція.
Тим не менше, вперше за цей рік подіум лідерів залишився точнісінько таким же. Діма, Дрібний і Чингис посіли перші три місця ще в першому заїзді, в другому поліпшили свій час, але на їхнє розташування на подіумі це не вплинуло. Діма в першому заїзді збив два конуси, тож в другому їхав трохи обережніше, і все одно показав кращий час змагань!
Попри друге місце, Віктор став чемпіоном достроково, з чим ми його і вітаємо! Скоріше за все, друге і третє місце так і залишаться за Дімою і Чингисом. У Борисова є теоретичні шанси заскочити на другу сходинку, якщо Чингис зовсім не виступить чи покаже дуже поганий час.
У загальному заліку процентів добре видно, що Віктор і Дмитро, безперечно, два найкращих пілоти цього сезону. На двох вони лише раз опинилися за межами 105% і виграли п’ять етапів з шести.
З кожним етапом все більше тих, хто покращує свій час у другій спробі. Серед 36 учасників тільки четверо погіршилися в другій спробі і ще двоє збилися з маршруту. У першій п’ятірці феноменальне покращення в 92,8% показав Саша Борисов. Секрет успіху простий. У першій спробі в нього зламався регулятор холостого ходу, а в другій спробі він вже його полагодив. Хто не знає, підвищенні оберти – цілком законне рішення в джимхані! Чудове покращення в другій спробі показала і Маша Пазич – 96,6%. Всі інші дівчата теж покращилися у другому заїзді, хоча ще рік тому дівчата масово погіршували свої другі спроби.
Аналізуючи всі етапи цього року, можна сказати, що покращення менше 97% – це дуже сильний результат.
Нехай Вова The Kick Василенко завжди глохне, зате в нього найчарівніша група підтримки!
Група підтримки Артема Козлова організувала цілий плакат!
Другий рік підряд джимхана в Черкасах у вересні залишає більше питань, ніж відповідей. Дошки з результатами не було під час змагань, тому деякі учасники трохи здивовані своїми офіційними результатами. Київський десант на цей раз складався з таких учасників: Наталка Бєлякова, Богдан Верстюк, Денис Татур і Олександр Трайковський. Без призів залишився тільки Денис Татур. Трайковський був другим у важкому класі, Верстюк був другим у середньому класі, а от Наталка була першою серед дівчат і загалом показала найкращий час змагань!
18 вересня на Новусі ми збиралися провести змагання з “догонялок”, але шалені затори через бовдура, що погрожував бімбою місту Метро, і підступний дощ перекреслили всі наші плани. Змагання відбулися 25 вересня. Було багато новачків, які ще жодного разу не брали участі в змаганнях. У фіналі зійшлися Юра Драпік і Євгеній Брюков. Євгеній явно переважав Юру в швидкості, коли Юра намагався робити те саме, що і рік тому – стояти на місці і чекати, поки суперник зробить помилку. Але Євгеній сам непогано навчився стояти на місці, тому головна зброя Юри не спрацювала, а Євгеній став накращим в “догонялках”. За третє місце боролися Дмитро Лісовик і Данил. Данил перед цим з легкістю розібрався з Дмитром Лисенком 2-0. Але Лісовик все-таки переміг новачка і посів третє місце найкращих “догоняльщиків”.
Дякуємо усім фотографам, яких на цей раз було диво як багато!