[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Які змагання з джимхани чекають нас в 2019 році

Березень

2-4 – Catalunya Cup Barcelona Spain

Організатор: Голландські спортсмени Мартайн та марі

Місце проведення: тренувальний майданчик Honda Instituto de Seguridad, Барселона

Цей кубок вже став символом відкриття європейського сезону змагань. Кожен рік він збирає учасників з різних куточків Світу: японці, голландці, французи, німці, поляки, чехи, іспанці, американці та гонщики з Близького Сходу. Організовують його голландські спортсмени на заводі Honda в Барселоні.

Цього року від Мото Джимхана Київ беруть участь Максим Гріценко і Дмитро Лисенко.

Дивіться відео з цьогорічного 4 го етапу Catalunya Gymkhana Cup 

Слідкуйте за подіями в нашому інстаграмі, фейсбуці, а також в групі https://www.facebook.com/groups/997285333688810

Квітень

14 – Джимхана у Львові(НЕ ВІДБУЛОСЯ!)

Світлина від Автошкола водійської майстерності REGA.

Організатор: автосалон «Арія Моторс»

Місце проведення: територія компаній «Aria Group», Львів

Ця подія у Львові відкриє сезон змагань з мотоджимхани в Україні. Започаткував традицію представник техніки Honda у Львові – автосалон «Арія Моторс». Від самого започаткування Джимхани у Львові партнерами і постійними учасниками заходу є три мотоклуби: Huligan MFC, Biker Club LX (Львівська Десятка) та Lions MC Ukraine bikers club.

За правилами львівських змагань, на відміну від традиційної мото джимхани, всі рейдери розподіляються на 6 класів – від «стріт» до «крузер». Кількість учасників обмежена – 40 чоловік, проте ці обмеження продиктовані браком часу, адже райдери беруть участь у двох заїздах – кваліфікаційному і фінальному. У кожному класі по два переможці – перше та друге місце.

 

По факту, змагання відмінили всього за кілька днів. Всі, хто запланував відпустки і забронював готелі залишився ні з чим. Організатори побоялися прогнозу синоптиків, по факту, середньодобова температура у Львові в цей день була 7.8 градуси при нормі у 8.0 градусів. Чи варто в майбутньому планувати поїздки на цю подію? Напевно не варто.

21  – 1 етап Moto Gymkhana Kiev Cup 2019

Організатор: Мото Джимхана Київ

Місце проведення: Х-парк, тренувальний майданчик мото-школи Pro-biker

Наймасштабніші змагання з джимхани в Україні. Київські райдери чекають їх затамувавши подих, бо тут змагаються найкращі та найсильніші. Чемпіонат складається з 7 етапів і збирає близько 60 райдерів з різних міст України та Білорусі.

В цьому році на вас чекають нова система класів та підкласи для новачків, леді, крузерів. Більше інформації читайте тут: https://gymkhana.kiev.ua/kiev-cup-2019-calendar/

До речі, клас новачків цього року чекає приємний сюрприз – найшвидший серед них отримає в подарунок захисні дуги, виготовлені персонально під його мотоцикл.

Дізнатися більше: https://gymkhana.kiev.ua/kiev-cup-2019-calendar/

Про тогорічні етапи Мото Джимхана Киев Кап читайте в цій статті.

Фото зі змагань:

Травень

12 – 2 етап Moto Gymkhana Kiev Cup 2019

Організатор: Мото Джимхана Київ

Добра новина – приєднатися до змагань можна на будь-якому етапі. Другий етап наймасштабніших змагань з джимхани в Україні – це шанс розпочати, якщо ви не встигли на перший. Як показує практика (і досвід чемпіона Moto Gymkhana Kiev Cup 2018 Макса Гриценка), виграти кубок можна, навіть пропустивши один з етапів. Якщо ви впевнені у собі та швидкі – стартуйте зараз!

Дізнатися більше: https://gymkhana.kiev.ua/moto-gymkhana-kiev-cup-2018-stage2/

Червень

1-2 – European Championships Circuit de Bresse France

1 2 червня

European Championships Circuit de Bresse France

Організатор: Moto Gymkhana FR

Місце проведення: Circuit de Bresse, Франція

Це наймасштабніший і найпрестижніший Чемпіонат в Європі.
Цього року він буде вперше проходити у Франції. На змагання вже зареєструвалися понад 60 райдерів із 12 країн світу, серед яких є переможці чемпіонатів в Японії, Голландії та Чехії. За словами організатора чемпіоната Арно Маргадана, вони заснували його в 2015 году, тому що хотіли об’єднати команди з різних країн.
«Ми планували дводенну подію: зустріч і знайомство в перший день і змагання на другий. Це був такий успіх, що ми вирішили робити це щороку. Через три роки, в 2018, в Чехії пройшов Четвертий Чемпіонат, а цього року цього року його організують французи.
Наша мета – щороку проводити захід в іншій країні. Таким чином всі асоціації можуть розвиватися до однакового рівня і ділитися знаннями і досвідом.
Ця подія, разом з щорічним Кубком Каталонії в Барселоні, створює міжнародну сім’ю Motogymkhana» – розповідає Арно.

Дізнатися більше: https://www.facebook.com/events/2151045235118693/

9 – 3 етап Moto Gymkhana Kiev Cup 2019

Організатор: Мото Джимхана Київ

Ви все ще тут? А ну мерщій тренуватися! Поки ви читаєте ці рядки, найкращі джимханісти країни (і не тільки нашої) на кожному тренуванні покращують свої результати. Приєднуйтеся до них на безкоштовних тренуваннях, засікайте свій час і виходьте з новим рівнем на кожен новий етап змагань.

Дізнатися більше: https://gymkhana.kiev.ua/mgkc2018-stage3-treaser/

Фото з минулорічного этапа: https://photos.google.com/share/AF1QipMVPHTs6M9Fp1Znv0BvJAQ0-NVYKHIu_Nuu1bhI0mwQYOCe6Ui3P_rjm8d7yKE7JQ?key=Y254V3llcjlTOW55S3lTNDc4OVlDclN1b2FFbldR

Липень

7 – 4 етап Moto Gymkhana Kiev Cup 2019

Організатор: Мото Джимхана Київ

Половина етапів змагань вже позаду, але це означає лише те, що попереду залишилося стільки ж. Тобто шансів проявити себе набагато більше, ніж здається на перший погляд. Якщо ви вже брали участь у всіх попередніх етапах, продовжуйте в такому в дусі – побачите, що послідовність і наполегливість роблять свою справу.

Якщо ви тільки приєдналися до змагань – зафіксуйте свої результати зараз, щоб потім порівняти зі своїми ж результатами останнього етапу змагань. Сподіваємося, вони вас приємно здивують.

Дізнатися більше: https://gymkhana.kiev.ua/4-%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BF-motogymkhanakiev-cup-2018/

13-14 – Riga Open Gymkhana Cup

Організатор: Freeriders.lv

Місце проведення: Ghetto Games, Рига

Наразі подія тільки планується, але невдовзі учасникам можна буде зареєструватися тут: http://gymkhana.freeriders.lv/?fbclid=IwAR1T3YIGgNrO0O-RUVNaYLFjcwvSO9uJcjnAC3wLycw40QHjU2kFLyoH4Nc

Дізнатися більше: Слідкуйте за анонсами на сторінці Riga Open Gymkhana Cup в Фейсбуці https://www.facebook.com/MotoGymRiga/

Серпень

11 – 5 етап Moto Gymkhana Kiev Cup 2019

Організатор: Мото Джимхана Київ

Ви вже пройшли 4 етапи змагань в Києві, може, навіть взяли участь в Європейському Чемпіонаті і Відкритому кубку у Ризі. Залишилося всього нічого – показати себе якнайкраще в останніх трьох змагання Moto Gymkhana Kiev Cup. До закриття сезону це буде єдина можливість позмагатися з найкращими рейдерами країни і, можливо, отримати заповітний кубок Чемпіона.

Якщо ви тількі приєдналися до нас, дозвольте запитати: «Де ви були весь цей час?». Мершій тренуватися і змагатися!

Відео: https://gymkhana.kiev.ua/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%96%D1%8F-5-%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BF%D1%83-mgkc-2018/

Підсумки: https://gymkhana.kiev.ua/%D1%85%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D1%96%D0%BF%D1%88%D0%B8%D0%B9-%D0%B4%D0%B6%D0%B8%D0%BC%D1%85%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82-%D1%86%D1%8C%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D1%81%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BD/

Фото з минулорічного 5 етапу: https://gymkhana.kiev.ua/photos-mgkc-2018-st5-2/

Вересень

8 – 6 етап Moto Gymkhana Kiev Cup 2019

Організатор: Мото Джимхана Київ

Який сенс брати участь в передостанньому чи останньому етапі Кубку? – запитаєте ви. Тому що новачки на останніх етапах – це завжди інтрига, іноді навіть повна плутанина планів інших учасників знагань. Завдяки появі новачків наприкінці минулорічного Кубку, серед дівчат розгорнулася запекла і видовищна боротьба, а одна з учасниць тільки за 2 останніх етапи змагань посіла дуже непогане місце в підсумковому заліку. Інтригує? Тоді приєднуйтеся!

Дізнатися більше:  https://gymkhana.kiev.ua/maxmashamax/

Статистика: https://gymkhana.kiev.ua/leatherpants/

Відео: https://gymkhana.kiev.ua/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%96%D1%8F-6-%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BF%D1%83-mgkc2018/

Жовтень

6 – 7 етап Moto Gymkhana Kiev Cup 2019

Організатор: Мото Джимхана Київ

На останньому етапі ніби все вже зрозуміло, але нехай ця зовнішня «зрозумілість» не вводить вас в оману. Ті, хто гониться за лідером збирають всі сили, щоб стати першими, новачки плутають карти, а психологічна напруга досягає максимуму – в будь яку мить на цьому етапі може виникнути несподіванка. Яка саме – ви дізнаєтеся, взявши участь в останньому етапі Moto Gymkhana Kiev Cup 2019. Хто знає, може саме ви і станете тією приголомшливою несподіванкою, на яку всі з нетерпінням чекають.

Дізнатися більше:  https://gymkhana.kiev.ua/motogymkhanakievcup2018-stage7-povne-fiasco/

Підсумковий залік: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1DXW97l5RibEY8DGCVqM7ePn6D26sF3Ch9ciOhxNk9IE/edit#gid=0

 

Слідкуйте за подіями джимхано-подіями в Фейсбуці МотоДжимханаКиїв та Інстаграмі МотоДжимханаКиїв, а також в чатах Вайбера та Телеграма.

Зустрінемось на наших тренувальних майданчиках[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]