Стартував 6й етап Онлайн Чемпіонату з мото джимхани #2018MGymkhanaWC6

Доброго Всім дня!

А цей сонячний п’ятничний день почався з нової схеми для 6го етапу чемпіонату #2018MGymkhanа. Джеймс розробив ще одну кльову трасу над який треба дещо поламати голову, але ми Вам допоможемо розібратись.

Все як завжди: дивимось картинку, вивчаємо схему, засікаємось і записуємо відео проїзду де видно всі конуси, щоб подати результати і мати місце в рейтингу найкращих світових пілотів мото джимхани!

Схема #2018MGymkhanaWC6

Проходження схеми

Схема 6го етапу нараховує 3 секції (Sector One, Two, Three), що треба проїхати наступним чином:

 • Sector One (S1) – це стартова коробочка і набір елементів, які треба пройти у зазначеній послідовності, тобто коробочка, червоний конус, синій, червоний, розворот на червоному і  прямуємо на іншу сторону до групи жовтих конусів, це секція №2
 • Sector Two (S2) – друга секція окремо намальована справа, вона складається з 3х воріт. Ворота А та Б треба проїхати один раз кожне і можна в будь-якій послідовності, але тільки після вхідних\вихідних воріт. Ворота, що розташовані справа – це вхідні\вихідні ворота, їх прийдеться проїхати 3 рази, перший раз коли в’їжджаємо в секцію 3, потім після ворот А чи Б і на виїзді з секції. Давайте розберемось по-крокам:
  • спочатку проїжджаємо над\за верхніми воротами (А та Б) в ті ворота, що розташовані позаду, назвемо їх ворота С (вхідні\виїхідні), об’їжджаємо ворота Б
  • далі можна обрати один з 2х варіантів її проходження: пройти першими ворота А чи ворота Б – не має різниці, думаю найближчі краще, тобто ворота Б. Тут виконуємо розворот за воротами, по-іншому у вас і не вийде, бо між конусами всього 4м
  • після цього їдемо на ворота С, проїжджаємо їх і прямуємо до ворот А, тут також виконуємо розворот
  • прямуємо знову до ворот С, проїжджаємо, розвертаємось, опиняємось вверху, над воротами А, це кінець цієї секції
 • Sector Three (S3) – це фінальна секція, тут вже просто, червоний конус, синій, розворот на червоному і на фініш в коробочку.

Вивчайте схему та приїжджайте  безкоштовно тренувати джимхану на наших майданчиках.

Презентація схеми від організатора James Bush

 

Якщо Вас зацікавив чемпіонат, Ви можете прочитати про його історію правила, умови участі, як подати результати та подивитись схеми з попередніх етапів в нашій оглядовій статті  Онлайн чемпіонат з мото джимхани #2018MGymkhanа

 

Також рекомендуємо підписатись на офіційний Фейсбук M Gymkhana, а також на їх M Gymkhana Youtube-канал та канал ConeMonkeysTV, де можна побачити як їдуть переможці і просто учасники.

 

Слідкуйте за подіями джимхано-подіями в Фейсбуці МотоДжимханаКиїв та Інстаграмі МотоДжимханаКиїв, а також в чатах Вайбера та Телеграма. Зустрінемось на наших тренувальних майданчиках.

Всім удачі