Стартував 5й етап Онлайн Чемпіонату з мото джимхани #2018MGymkhanaWC5

Доброго Всім дня!

А цей сонячний п’ятничний день почався з нової схеми для 5го етапу чемпіонату #2018MGymkhanа. Джеймс накреативив круту трасу спеціально для тих хто любить “не затичне”, там є простріли і довгі повороти ;)

Все як завжди: дивимось картинку, вивчаємо схему, засікаємось і записуємо відео проїзду де видно всі конуси, щоб подати результати і мати місце в рейтингу найкращих світових пілотів мото джимхани!

Схема #2018MGymkhanaWC5

Проходження схеми

Схема 5го етапу нараховує 3 секції (Sector One, Two, Three), що треба проїхати наступним чином:

  • Sector One (S1) – це стартова коробочка і набір елементів, які треба пройти у зазначеній послідовності, тобто коробочка, ворота, синій конус, ворота, прямуємо на іншу сторону, тут також ворота, синій конус, ворота, синій конус зліва, синій конус справа від коробочки до помітки про в’їзд до секції 3 (Entry to S2)
  • Sector Two (S2) – ця секція окремо намальована справа, можна обрати один з 4х варіантів її проходження: 2 з входом на середні конусі і 2 з входом на зовнішній конус. Всередині просто треба зробити 2 кола: одне навколо 2х конусів, що стоять поруч, і ще одне навколо 3х конусів цієї групи. Вихід з секції буде зліва від стартової коробочки.
  • Sector Three (S3) – це фінальна секція, тут ми маємо об’їхати ворота, далі на червоний конус, потім синій і на фініш в коробочку.

Вивчайте схему та приїжджайте безкоштовно тренувати джимхану на наших майданчиках.

Вітання та презентація схеми від організатора James Bush

Якщо Вас зацікавив чемпіонат, Ви можете прочитати про його історію правила, умови участі, як подати результати та подивитись схеми з попередніх етапів в нашій оглядовій статті  Онлайн чемпіонат з мото джимхани #2018MGymkhanа

 

Також рекомендуємо підписатись на офіційний Фейсбук M Gymkhana, а також на їх M Gymkhana Youtube-канал та канал ConeMonkeysTV, де можна побачити як їдуть переможці і просто учасники.

 

Слідкуйте за подіями джимхано-подіями в Фейсбуці МотоДжимханаКиїв та Інстаграмі МотоДжимханаКиїв, а також в чатах Вайбера та Телеграма. Зустрінемось на наших тренувальних майданчиках.

Всім удачі!