Продовжуємо наш рейтинг. Попередні дві частини можна почитати тут:
Більшість джимханістів з цієї частини займаються тренуваннями вже не перший рік, але значних успіхів так і не досягли. Вони іноді потрапляють на подіуми, але здебільшого це другі-треті місця.
Якщо ви приїдете на будь-яке тренування вперше, то хтось з них точно на ньому буде і завжди зможе підказати, що і як робити.
У цій частині ми додали пункти:
Дещо особливий статус мають змагання GymkhanaByKWBNG, де класична джимхана змішалася з бігом в екіпі, стрибками на мотоцикл і фактором наявності/відсутності датчику бокової підніжки. Тому ці змагання не розглядаються як повноцінні змагання з джимхани, але нагороди з цих змагань вписані у графу Нагороди.
Якщо в тексті йдеться про місця в змаганнях, то мова йде про місця в загальному заліку, без розбивки по класах.
23 – Романець Григорій. Гріша – один з тих, хто популяризував майданчик на Фоззі. Один з найкращих новачків минулого сезону. Цього року змінив Баджадж 200сс на новенький Honda cbr650f, чим викликав неабияке здивування у джимханістів. Хонда ця з кліпонами, а значить Гріша показує дива і вивертає долоні неприроднім способом при кожному повороті. Остаточно пристосуватися до нового мотоциклу Гріша так і не зміг, тому результати досить посередні. Узяв участь у п’яти етапах MGKC2018, найкраще місце – 12-те на 3 і 6 етапах. Найкращий час на швидкісному 3 етапі – 114% від часу Богдана Виговського.
Брав участь у онлайн чемпіонаті MGymkhana.
Стабільність: всього раз потрапив у 115%, всі інші рази за межами 120% (5 змагань)
Очки: 8
Нагороди:
Що заважає стати краще: 1) боїться подряпати новенький мотоцикл; 2) кліпони.
Мотоцикл: Honda CBR650F
Де тренується: Фоззі
22 – Кондратенко Владислав
Представник “старожилів ДВРЗ”. До джимханоруху його залучив Торт у 2014 році. Раніше дуже вправно їздив на Геон Пантера 150, не раз бував на подіумах. У цьому сезоні їздить на Хонді сб500 і показує досить посередні результати. Має проблеми з оптимальними траекторіями.
Узяв участь у чотирьох етапах MGKC2018 та МотоОпенФесті. Найкраще місце (11-те) посів на найтехнічнішому етапі – четвертому. Найкращий час – 115% на третьому етапі.
Стабільність: всього раз потрапив у 115%, всі інші рази за межами 120% (5 змагань)
Очки: 10
Нагороди: –
Що заважає стати краще: Невпевнено почувається на новому мотоциклі
Мотоцикл: Honda CB500
Де тренується: Лавина, Новус
21 – Сокоренко Сергій. Найцікавіший факт про Сергія – як він взагалі джимханить на своєму Honda xr125? Його мотоцикл має одну особливість, через яку всі інші ледь можуть зробити декілька поворотів, а потім скоренько злізають з нього і перехрещуються.
Сергій – один з організаторів MGKC2018. Займається джимханою з 2016 року. Коли вперше приїхав на ДВРЗ, то відразу пожалкував, що не приїхав туди раніше. Узяв участь у шести етапах MGKC2018, МотоОпенФесті та у змаганнях з Джимхани у Черкасах. Результати – нестабільні і залежать від конфігурації траси: якщо траса швидкісна – Сергій показує поганий результат, якщо “затична” – то хороший результат. Найвище місце він посів на першому етапі – був п’ятим (третім в класі А).
Найкращий час показав на 1 і 6 етапі, де показав трохи більше за 115%.
Другий цікавий факт про Сергія – жодного разу так і не подолав зачаровані для нього 115% від лідера.
Стабільність: 4 рази потрапляв у 120% (7 змагань)
Очки: 25
Нагороди:
Що заважає стати краще: надто спокійний характер
Мотоцикл: Honda XR125
Де тренується: ДВРЗ, Лавина, Новус
20 – Верстюк Богдан. Минулого року він закінчив сезон на подіумі “важкого” класу, ми навіть взяли в нього інтерв’ю. Але цього сезону у Богдана так і не сталося прориву. Він жодного разу так і не потрапив навіть у 115%. Узяв участь у чотирьох етапах MGKC2018 та МотоОпенФесті. Найкраще місце – десяте на 5 етапі MGKC2018, найкращий час – трохи більше 115% на 3 етапі.
На Новусі він один з найкращих в “догонялках”, дуже добре відчуває мотоцикл на малих швидкостях, але на швидкісних ділянках не такий впевнений в собі.
Брав участь у онлайн чемпіонаті MGymkhana.
Наприкінці сезону Богдан продав свою Апрілію, тож наступний сезон він почне на іншому мотоциклі.
Стабільність: три рази 120%(5 змагань)
Очки: 8
Нагороди: –
Що заважає стати краще: Гриби. Замість того, щоб їхати на змагання, Богдан часто їхав у ліс збирати гриби. Інколи він все-таки приїздив на змагання прямо з лісу, тоді було видно, що гриби його ще не відпустили.
Мотоцикл: Aprilia Pegaso 650 IE
Де тренується: Новус, Х-Парк, ДВРЗ
19 – Коник Олександр. Ще один ветеран джимхани. Їздить на ДВРЗ з 2014 року. Але з різноманітних причин не дуже нас радував на змаганнях цього року. Минулого року здобув кілька медальок, але не на фазері, а на Хонді сб125.
Узяв участь у змаганнях у Львові, МотоОпенФесті (8 місце) та в перших двох етапах (7 і 10 місце) MGKC2018. Найкращий час показав на 2 етапі – 112% від часу Макса Ковальова.
Стабільність: 115% і два рази 120%(3 змагання)
Очки: 9
Нагороди: –
Що заважає стати краще: Заняття з боксу, які проходять точно під час тренувань з джимхани.
Мотоцикл: Yamaha FZ6
Де тренується: Новус, Фоззі
18 – Пазич Маша. Одна з несподіванок цього сезону. Всього за кілька місяців стала найсильнішою джимханісткою що в Києві, що в Черкасах. Прийняла участь у Таємному МотоРодео та на 6 і 7 етапах MGKC2018 – посіла 8 і 11 місця.
У київських змаганнях обидва рази проїхала першу спробу краще за другу, що можна списати на хвилювання та відсутність досвіду. Тим не менш, вона їде дуже швидко. На останньому етапі Маша майже наздогнала Романа Чеберяку (0.09 сек) – одного з найсильніших райдерів Черкас.
Стабільність: два рази 115% (2 змагання)
Очки: 13
Нагороди:
Що заважає стати краще: Нічого. Чекаємо на змаганнях у Києві наступного року.
Мотоцикл: Geon CR6 250
Де тренується: Черкаси
17 – Цикаленко Нікіта. Узяв участь всього у двух змаганнях MGKC2018 (2 і 5 етап), але приїхав на 7 та 11 місця. Найкращий час показав на 2 етапі – 106% від часу Макса Ковальова! Якби їздив на всі етапи, то був би шанс поборотися за подіум в класі А. Талант у цього парубка точно є, залишилось плідно попрацювати на тренуваннях і результат буде!
Стабільність: один раз 110% (2 змагання)
Очки: 14
Нагороди: –
Що заважає стати краще: Треба більше їздити на змагання
Мотоцикл: Skybike Status 200
Де тренується: Лавина
16 – Вашеко Андрій. Один з рідкісних чистокровних спортоводів, який спробував себе у джимхані. Звичайно, свого спорта він приберіг для кільця, а на джимхані віджигав спочатку на Хонді СБ125 на 2 і 3 етапах – посів 5 і 8 місця, та на пітбайку на 7 етапі MGKC2018, де він показував усю силу їзди в коліно, – посів 12 місце. Найкращий час показав на 2 етапі – 106% від часу лідера.
Брав участь у онлайн чемпіонаті MGymkhana на пітбайку.
Стабільність: 110% і два рази 115% (3 змагання)
Очки: 23
Нагороди: –
Що заважає стати краще: Надмірна жіноча увага
Мотоцикл: Honda CB125, pitbike
Де тренується: Х-Парк, Чайка
15 – Віталій “potomok”. Займається джимханою з 2014 року. Брав участь у організації MGKC2018, та був головним організатором МотоОпенФесту і автором схеми.
Цього року узяв участь у 7 етапах MGKC2018, змаганнях у Львові, та Таємному МотоРодео.
Найкращий результат:
– 7 місце на 3 етапі MGKC2018 на Yamaha fz6
– 7 місце на 7 етапі MGKC2018 на Honda cb125 . Найкращий час – 109% від часу лідера на 3 і 7 етапах.
Має більш-менш стабільні результати на всіх етапах (ніколи не був нижче 15 місця). Брав участь у онлайн чемпіонаті MGymkhana.
Стабільність: два 110% і два 115% (7 змагань)
Очки: 36
Нагороди:
Що заважає стати краще: боїться побити свій фазер, тому тренується так собі
Мотоцикл: Yamaha FZ6, Yamaha TTR250, Honda CB125
Де тренується: Новус, Х-Парк, Фоззі
14 – Баринов Чингис. “Найтехнологічніший” учасник нашого рейтингу завершив сезон тим, що його Tracer 900 зламався і він не взяв участь у двох останніх етапах MGKC2018.
Перед цим він встиг узяти участь у трьох етапах MGKC2018 та МотоОпенФесті.
Найбільшого успіху домігся на найшвидкісному 3 етапі – 2 місце і 103% від часу лідера. У своєму класі був найкращим, тож у цій частині рейтингу він єдиний, хто стояв на вищій сходинці подіуму.
Попри це, має проблеми на більш “затичних трасах”.
Має завзятий характер, тож наступного року буде всіма силами вриватися в Топ-10.
Стабільність: 105% і 120% (4 змагання)
Очки: 32
Нагороди:
Що заважає стати краще: трекшн-контроль
Мотоцикл: Yamaha Tracer 900
Де тренується: Новус, Фоззі, Лавина
13 – Дрінажор. Мав найкращі шкіряні штани ще до того, як це стало мейнстрімом. Почав займатися джимханою в далекому 2012 році. Брав участь у найперших змаганнях з джимхани в травні 2012 року. Цього року узяв участь у перших двох етапах MGKC2018, двічі посів 6 місце. Потім садив, підгортав і копав картоплю. Коли все викопав, то мотосезон майже закінчився.
Тренується методом божевільної їзди містом. Коли зустрічається на світлофорі з Уітею Дрібним, то в обох відразу підгорає і вони починають навалювати, як скажені олені.
Стабільність: 110%, 120% (2 змагання)
Очки: 20
Нагороди:
Що заважає стати краще: Відсутність Малявки на тренуваннях, картопля
Мотоцикл: Kawasaki Zefir 800, мотоблок
Де тренується: Новус, Фоззі
12 – Мілешкін Олександр. Найкращий новачок 2016 року. З кожним роком потроху додавав у своїх вміннях. Цього року узяв участь у Таємному МотоРодео, МотоОпенфесті та на шести етапах MGKC2018. Найкраще місце – 3 на МотоОпенФесті, там же він показав найкращий свій час – 104% від часу Віктора Мікуліна.
Як і Сокоренко Сергій, провалився на 3 етапі – тільки 20 місце, з невизначених причин провалився на 7 етапі – 24 місце (найгірший результат у сезоні). Залежність від конфігурацї траси в нього менше, ніж в Сергія, але вона все-таки є. Також має дві особливості, за якими його легко впізнати: розставлені коліна і правий носок, який звисає до асфальту в поворотах.
PS: Розташувався у цьому рейтингу між двома майстрами шкіряних штанів, тож ніхто не здивується, якщо Саша наступного року теж придбає собі цей модний аксесуар успішного джимханіста.
Стабільність: 105%, 110%, 115%, 120% (7 змагань)
Очки: 32
Нагороди:
Що заважає стати краще: розташування зірок на небі, мало тренується
Мотоцикл: Honda XR150
Де тренується: Новус, Лавина
11 – Драпіковський Юрій. Почав займатися на ДВРЗ в 2016 році. Почав з того, що зламав руку на Великому О, але через впертий характер вилікувався і продовжив тренуватися. Минулого року посів 1 місце на змаганнях на Чайці у вересні серед легких мотоциклів. Цього року купив собі ТА650 і продовжив показувати чудові результати. Прийняв участь у всіх 7 етапах MGKC2018 та МотоОпенФесті. Окрім 6 і 7 етапу, був завжди не нижче 9 місця, чим забезпечив собі друге місце в класі В за результатами чемпіонату MGKC2018. Найкращий результат – 4 місце на 1 етапі, найкращий час – 107% на 2 етапі MGKC2018.
Не можна сказати, що рівень Юри знизився впродовж року, але результати ставали дедалі гіршими, що можна пояснити тільки тим, що суперники ставали набагато кращими. На 6 етапі Юра помилився у двох заїздах і був тільки 27, на 7 етапі без особливих помилок він приїхав тільки 14.
Стабільність: 110%, три рази 115%, два рази 120% (8 змагань)
Очки: 49
Нагороди:
Що заважає стати краще: не ставиться до джимхани, як до спорту. Наприклад, на змаганнях їздить з кофром.
Мотоцикл: Honda ТА650
Де тренується: ДВРЗ, Новус
Усім цим пілотам слід більше сконцентруватись на підготовці до змагань і ось наші рекомендації:
Ми майже підібрались до лідерів. У наступному випуску перейдемо до тих, хто потрапляє в 105% від часу лідера та стабільно піднімається на подіум.
Далі буде…
Слідкуйте за анонсами, новинами та подіями в наших соц. мережах Фейсбуці МотоДжимханаКиїв та Інстаграмі МотоДжимхани Київ. Приєднуйтесь до наших груп в Вайбері та Телеграмі